adatlapján' target='_blank'>F.E.A.R., cseppet sem bánjuk, ha a történet több műfaj utcájába is betéved. Mint az oly sokszor előfordult már, ezúttal is a literatúra felől fúj a szél és ezúttal is a képergények irányába sodorja naszádunkat. A neves kiadó, a Warner Bros. Interactive olyan bejelentést tett, amitől bizonyára sokatok szíve nagyot dobban majd, méghozzá azt, hogy a F.E.A.R. 3 gyűjtői kiadásának májusi megjelenése (Nagy-Britannia) egy F.E.A.R.-képregénnyel kísérve valósul meg. Ámde megszállott sikolyunkat elnyomandó még egy videót is feltöltöttek tegnap (11-én) a témával kapcsolatban.
#tv#A képregény kiadója a nagymúltú DC Comics lesz; a tollat Steve Niles (30 Days of Night, Dark Days, Criminal Macabre) a horrorok terén oly elismert szerző és társíró forgatja majd; a tintát pedig Stefano Raffaele (Batman, X-Men Adventures) idomítja. A rövid könyv az első és a harmadik játék történetei közti szakadékot hidalja át. A F.E.A.R. 2: Project Origin e szerint csupán egy amolyan előzményként szolgál.
Amit eddig a történetről megtudunk, igen karcsú:
Point Man ugyan túlélte a robbanást, amit Alma elpusztítása érdekében okozott, de most új veszélyekkel kell szembenéznie.
(Wow...)